top of page
IMGP4317.JPG

 Jsem lektorka osobního rozvoje a průvodkyně vnitřní transformací.

Přináším zdrojové informace z kolektivního pole, pojmenovávám a zpřístupňuji skryté obsahy v lidském nevědomí.

Zabývám se zkoumáním souvislostí mezi uspořádáním vnitřních systémů v duši člověka a jejich dopadu na vnímání a prožívání každodenní reality.

Sama jsem prošla cestou depresí, poruchy přijmu potravy, sebepoškozování, toxických a závislých vztahů, domácího násilí až po úplné vymanění se z role oběti a uchopení svého tvůrčího potenciálu v každodenním žití.

Baví mě živá komunikace, vztahy, práce s energetickým polem, zpěv, muzikoterapie a aromaterapie.

Mojí praxí je život sám, několik let jsem sama cestovala po jižní Evropě, pobývala na opuštěných místech v přírodě a věnovala se meditaci a zkoumání změněných stavů vědomí.

Následovalo dalších deset let učení s praxí Tibetského Buddhismu a jiho-amerického šamanismu, absolvovala jsem výcvik neduální terapie, kde jsem si osvojila techniky Gestaltu, přepis limbického otisku a Rebirthing dýchání.

Přes dvacet let se zabývám symbolikou a výkladem snů a tarotových symbolů.

V současnosti vedu workshopy zaměřené na práci s tělem, přepisem limbického otisku a energetickým dýcháním.

Při práci s klienty vždy dbám na jedinečný přístup ke každé bytosti a zaměřuji se na zdrojovou esenci v duši člověka, kde jsou uloženy informace o jeho darech, talentech, tužbách, životních výzvách i stínech, které člověka směřují k rozvoji vědomí.

Mým záměrem je vědomé směřování k lásce a harmonii v souladu s nejvyšším zdrojem tvořivého lidského potenciálu.

 

Napsali o mně:

Tara je pre mňa uveriteľnou inšpiráciou pre život v blahu a radosti. Začala som ju sledovať na "Příznacích transformace" a súznila som s každým jej slovom, príde mi odvážna a priama a zároveň taká kľudná, vo svojom strede, vedomá si, že je presne tam, kde má byť/chce byť. Čítanie jej príspevkov je jako chlieb, ktorý proste potrebujem a chutí mi 😊 Parfémy od Tary sú mojou každodennou súčasťou, rituálom a liečením, milujem tie vone!  V našom kruhu žien v kurze Alchymistka sa učím, jako žiť v božskom plynutí, je to pomalý proces, ktorý mne presne vyhovuje a zároveň je silný a očistný. Tara je pre mňa krásna bytosť, mám ju rada a veľmi sa mi páči radostná hravá energia, ktorá cez ňu ide. Stačí sa uvoľniť a som tam aj ja. Ďakujem .

Diana Sopková

Před pár dny jsem si znovu poslouchala naši nahranou konzultaci s Tarou a zaplavil mě takový příval vděčnosti a sounáležitost, asi jako když čtu její články, jako třeba ten dnešní. Je opravdu úžasné, jak přesně a hlavně jednoduše umí věci pojmenovat. Jak jasně vyjádřila to, co já už dlouho cítila a nalhávala si, že jsou to jen mé představy. Ano naše konzultace pro mě byla klíčová, abych udělala to rozhodnutí a z karmického vztahu s manželem vystoupila. Pořád mám v hlavně její slova "čím déle to bude trvat, tím víc to bude bolet". Proto jsem před Vánoci ten krok udělala. Toto období teď pro mě jednoduché není, ale mám kolem sebe velikou podporu a hlavně uvnitř sebe víru, že jdu cestou, kterou si má duše vybrala. Jsem vděčná, že se naše cesty protnuly.

Lucie

Tara je totálna absolutna šupa. Divine feminine par excellance. Múdra, krásna, láskavá…A ešte je aj moja kámoška. Niekoľkokrát v živote ma otočila z hlavy na nohy, dodala mi odvahu, podpořila ma vždy keď som to potrebovala. Napísala desiatky, možno aj stovky príspevkov, ktoré mi hovorili z duše a nemusela som ich písať ja… Jej skvostnými parfémami sa mažem od hlavy po paty a robia so mnou divy. Aj vďaka nej som tou, ktorou som. Ďakujem, že je v mojom živote. Všetkým vrele odporúčam byť v kontakte s jej energiou, s jej unikátnou esenciou. Čím viac a čím hlbšie, tým lepšie. Ľúbim ťa, sestřička silná, nežná, odvážna, vzácna.

Lucia Ladiva Bužeková.

Více referencí zde

bottom of page